czwartek, 4 czerwca 2015

Jakie buty do biegania wybrać?


Na pewno dobrze wyposażony biegacz musi mieć w swojej kolekcji wszystkie potrzebne akcesoria. Podstawa to dobrze dobrany strój sportowy. Pozwoli on zadbać o komfort, ale też o bezpieczeństwo biegacza. Aby treningi były efektowne, na pewno potrzebne będą buty do biegania - najbardziej odpowiednie obuwie to buty sportowe o rozmiar większe od tych, jakie nosimy na co dzień.


To one są najważniejsze. Ich rozmiar ma tutaj wielkie znaczenie, na pewno nie mogą być za małe, jak się okazuje nie mogą być też w sam raz. Bieganie powoduje bowiem, że do stóp napływ więcej krwi i stopy są bardziej opuchnięte. Po prostu zwykłe buty mogą się okazać po jakimś czasie za ciasne. Wtedy jedynym wyjściem jest po prostu ich zmiana na buty do biegania rozmiar większe.

Dzięki nim będzie się można czuć wygodnie i komfortowo od początku treningu aż do jego końca.

11 komentarzy:

 1. To nie jest blog Joli Strażyc !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest jej blog, subdomena była wolna przez 90dni, dlatego mogła zostać przejęta.

   Usuń
 2. http://www.usc.pl/publikacje;1110010055000;Ochrona_prawna_imion_i_nazwisk
  Autor bloga powinien chyba oczekiwać niebawem pisma od prawnika :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Taro, domena była wolna przez 90 dni. Pani Jolanta bloga wykasowała a ja go przejęłam.

   Usuń
  2. Przejęła Pani czyjeś imię i nazwisko, a tu już jest objęte regulacjami prawnym...
   To tak jak ze zdjęciami w sieci, to że tam są nie oznacza, że możemy je sobie bezkarnie brać:/

   Usuń
 3. Pani tłumaczenie swojego niestosownego zachowania naprawdę oburza. Wynika z niego, że tworząc swojego bloga, nie zaczynała Pani od budowania swojej marki (jak większość przyzwoitych blogerek) tylko szukała skasowanej, najlepiej znanej już w blogoswerze subdomeny i przywłaszczyła ją sobie jak to Pani napisała na własny użytek. A gdyby Pani ktoś coś takiego zrobił, jakby się Pani wtedy czuła? Jeśli dalej niewie Pani jak się zachować przyzwoicie w tej sytuacji to podpowiadam. Pani adres bloga powinien zawierać Pani imię i nazwisko, a nie imię i nazwisko innej osoby. To samo dotyczy tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Mario, ale po co to pani zrobiła? z tego nic dobrego nie będzie! tylko kłopoty i nieprzyjemności! czy tak trudno wymyślić nazwę swojego bloga?

  OdpowiedzUsuń
 5. Drogie Panie! Nie przejęłam czyjegoś imienia i nazwiska, ale domenę internetową. Mam do tego prawo. Równie dobrze mogłabym założyć bloga pod pseudonimem "Anna Kowalska", albo "Jan Nowak". Nie jest to zabronione. To, że Pani Jolanta skosowała bloga, czy też nie przedłużyła ważności domeny, nie jest moim problemem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co Pani przejęła każdy widzi. Może p. Jolanta popełniła błąd, ale jak to ktoś mądrze powiedział: "Na błędach zbudowano królestwa. Na kłamstwie runęły mocarstwa".

   Usuń
  2. Pomysłowa Kobieto - Błędy p. Jolanty nie są moimi błędami :) I na tym temat ten zakończę. Pozdrawiam!

   Usuń